درب زیر سقفی پنل ماکرویو  (Microwave panel Sectional Door )
درب سکشنال
درب سکشنال
geography:Iran_Tehran(ImenGozar co.)
Office Location
Info{a}imengozar.com
Tehran-Iran
☏  : 42671

Tel : +98 (21) 88571034
Fax : +98 (21) 88571035
Design and Developed By : F.Validator
Copyright © 2012-2017, ImenGozar.com . All rights reserved.
درب سکشنال
درب سکشنال
درب سکشنال پارکینگ - ماکروویو

این مدل درب سکشنال از پنل هایی با طرح موجدار یا همان ماکروویو ساخته و به هم لولا شده اند. دارای ضخامت 40 میلیمتر بوده که با فوم پلي يورتان با دانسیته بالا تقویت و پر شده است و کلیه مشخصات لایه پوششی آن مانند دیگر نمونه های  پنل درب سکشنال شرکت
ایمن گذر است که یکی از پر مصرف ترین درب سکشنال در درب اتوماتیک پارکینگ می باشد. پایه اصلی رنگ آن سفید می باشد اما می توان آن را به هر رنگ دلخواه نیز رنگ کاری نمود ، این امر به لطف وجود موج روی پنل ها ، مرغوبیت رنگ به کار رفته ( رنگ آلمانی مورد مصرف در خودرو ها ) و همچنین عدم سایش پنل ها بر روی یکدیگر از دوام  و ثبات بسیار بالا یی برخوردار است .
طرح مدرن آن سبب شده است تا به خوبی با تمامی نمای ساختمان های مختلف  شیک ، زیبا و هماهنگ جلوه کند .
یکدست بودن سطح روی آن امکان برش کاری و سایز شدن با هر ابعادی از درب پارکینگ را فراهم می آورد.به منظور کاهش قیمت درب سکشنال در کنار حفظ کلیه ویژگی های بی نظیر از قبیل روانی ، کم صدایی ، تردد بالا ، عمر بالا ، سهولت استفاده و بینهایت ویژگی ممتاز دیگر این پکیج با موتور های قوی و کم صدای آی جی موتور IG.Motor  مچ شده است تا اقتصادی ترین قیمت درب سکشنال حاصل آید . این موتور ها دارای 18 ماه گارانتی می باشند و کلیه نیازهای مشتریان را به خوبی فراهم می کنند.
درب پارکینگ
درب اتوماتیک ایمن گذر
درب سکشنال کتیبه دار پروژه لواسان